Форумът на Хюндай

It is currently 09 Dec 2019, 16:57

All times are UTC + 2 hours [ DST ]

Post new topic Reply to topic  [ 6 posts ] 
Author Message
PostPosted: 19 Nov 2014, 16:08 
Нов
Нов

Aвтомобил: Accent 1.3 12v 86кс.
Привет на всички! Първо искам да кажа,че ако се сметне за необходимо или съм в нарушение,темата да се изтрие. Сега по същество.
Много бих искал да спретнем една национална среща,но тя да не се състои само от Купета. Писах във групата във фейсбук,заедно със колегата Anton Ivanov(не му знам ника тука),пиша и тук,с цел повече хора да видят. Според мен най-подходящото за целта място,ще бъде писта Дракон,Калояново,където се провеждат всички големи фестове и сбирки. Ако се състои там,предлагам един ден по-рано да се съберем в хотел Аугуста,който се намира в Хисаря,а Хисаря е близко до Калояново. Проблема е,че пистата в момента е затворена,защото правят ремонтни дейности там,ще я удължават и ще има нова настилка. Другия вариант е на балкан,но не мисля,че там ще е подходящо,поради простата причина,че ще ядем и ще пием само. Освен това,предлагам ако има такава среща,да се изработят стикери,които да се залепят по колите. Надписи от рода на: национална среща Хюндай или Корейски фест.И да се събираме по градове(Пловдивска,Софийска групи от този сорт,за да може да направим голяма колона за шествието). Общо взето това е. Нека се направи едно гласуване,за да видим кой е съгласен и кой не,за да вземем решение,което ще е удовлетворяващо за всички. Поздрави!

Profile  

PostPosted: 19 Nov 2014, 16:11 
Нов
Нов

Teodor wrote:
Привет на всички! Първо искам да кажа,че ако се сметне за необходимо или съм в нарушение,темата да се изтрие. Сега по същество.
Много бих искал да спретнем една национална среща,но тя да не се състои само от Купета. Писах във групата във фейсбук,заедно със колегата Anton Ivanov(не му знам ника тука),пиша и тук,с цел повече хора да видят. Според мен най-подходящото за целта място,ще бъде писта Дракон,Калояново,където се провеждат всички големи фестове и сбирки. Ако се състои там,предлагам един ден по-рано да се съберем в хотел Аугуста,който се намира в Хисаря,а Хисаря е близко до Калояново. Проблема е,че пистата в момента е затворена,защото правят ремонтни дейности там,ще я удължават и ще има нова настилка. Другия вариант е на балкан,но не мисля,че там ще е подходящо,поради простата причина,че ще ядем и ще пием само. Освен това,предлагам ако има такава среща,да се изработят стикери,които да се залепят по колите. Надписи от рода на: национална среща Хюндай или Корейски фест.И да се събираме по градове(Пловдивска,Софийска групи от този сорт,за да може да направим голяма колона за шествието).И последно-понеже работя в Лукойл,за Пловдивската група може да се измисли нещо по-евтин бенз... Общо взето това е. Нека се направи едно гласуване,за да видим кой е съгласен и кой не,за да вземем решение,което ще е удовлетворяващо за всички. Поздрави!

Profile  

PostPosted: 20 Jan 2015, 01:26 
Нов
Нов

Aвтомобил: Santa Fe 2.4L 4WD
Стара тема е, НО АЗ СЪМ НАВИТ! :good:

Profile  

PostPosted: 01 Feb 2015, 01:37 
Нов
Нов

Това е добре,но никой не пише вече. Купетата са най-добре,те имат повече активност...

Profile  

PostPosted: 23 Feb 2015, 01:11 
Нов
Нов

Aвтомобил: Santa Fe 2.4L 4WD
Ужас.... нямам думи просто!! :x

Profile  

PostPosted: 20 Mar 2015, 11:04 
Напредващ
Напредващ

И аз съм ЗА

Profile